Rolety zewnętrzne Zabrze
produkcja | montaż | serwis

Nasza usługa montażu rolet w Zabrzu to świetny sposób na zabezpieczenie swojego domu lub firmy. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego też ostateczny produkt, który przedstawiamy jest idealnie skrojony pod Wasze potrzeby. Nasze rolety zewnętrzne to dokładny pomiar, produkcja, a na koniec montaż przez specjalistów Roletprof.

Nasze zabezpieczenia oparte na roletach doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach w Zabrzu, ale także w obiektach przemysłowych, obiektach logistycznych i hurtowniach, obiektach handlowych i rekreacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych i wszystkich typach budynków sektora publicznego.

Estetyka rozwiązań, które proponbujemy sprawia, że rolety zewnętrzne nie tylko spełnią swoje podstawowe funkcje, jak ograniczenie światła przedostającego się do Twojego domu, ale także będą świetnym dodatkiem, nadającym nowego blasku w Twoim domu.

Już dziś zadzwoń lub napisz i skorzystaj z opcji darmowej wyceny rolet dla Twojego domu czy firmy.

Co daje montaż rolet zewnętrznych w Zabrzu?

Nasze rolety w Zabrzu to bardzo szeroki zakres zalet zarówno dla domów mieszkalnych jak i budynków komercyjnych. Rolety zewnętrzne dostarczane i montowane przez naszą firmę są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, niezależnie od tego czy potrzebujesz ich w celu ograniczenia promieni słonecznych, ochrony okien przed zabrudzeniami, dostarczenia prywatności czy ochrony przed włamywaczami.

Naszym klientom z okolic Zabrza oferujemy produkcję i montaż rolet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi instalatorzy posiadają umiejętności i wiedzę potrzebne do świadczenia profesjonalnych i skutecznych usług instalacyjnych. Jesteśmy niezależnym producentem i dostawcą rolet zarównie dla osób prywatnych: w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i dla firm, sklepów restauracji, a nawet biurowców czy instytucji publicznych. Nieważne, czy Twoje zlecenie dotyczy jednej rolety w jednym oknie, czy całego dużego budynku, w taki sam sposób podchodzimy do realizacji zlecenia, bo Klienci i ich zadowolenie to fundament dziaalności naszej firmy.

Nasze rolety zewnętrzne Zabrze są montowane na zewnątrz domu lub firmy i można nimi łatwo sterować od wewnątrz. Zamknij rolety, aby zablokować ciepło i światło, odstraszyć intruzów i wyciszyć dźwięk. Dzięki naszej gamie opcji możesz nawet ustawić je w pozycji „wentylacji”, aby uzyskać delikatny efekt oświetlenia i lepszą wentylację.

Rolety można montować nad oknami, drzwiami balkonowymi lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezpieczna izolowana bariera. Możesz utrzymać regulację temperatury i sztywność. Rolety zewnętrzne mogą pomóc chronić Twój dom w Zabrzu, jednocześnie czyniąc go bardziej energooszczędnym.

Izolacja w połączeniu z przestrzenią „martwego powietrza” między roletą a szkłem tworzy barierę, która skutecznie łagodzi ciepło, zimno, dźwięk i światło.

Oto największe alety montażu rolet zewnętrznych:

  • Oszczędzaj na rachunkach za energię
  • Zadbaj o chłód w swoim domu
    Chroń swój dom przed burzami
  • Zmniejsz odbijanie światła w jasnych pokojach

Od pomiaru do montażu w Zabrzu – Roletprof

Roletprof jest firmą, z któą współpracujesz na każdym etapie zamówienia. Najpierw doradzamy i wybieramy model oraz kolor rolet, następnie dokonumejmy dokładnych pomiarów, zajmujemy się produkcją, a na końcu montujemy produkt końcowy. To gwarancja tego, że rolety zewnętrzne będą w pełni pokrywały się z Twoimi oczekiwaniami.Jeśli mieszkasz w okolicach Zabrza i jesteś zainteresowany roletami dla Twojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami już dziś.

Radzenie sobie z upałami

Lata w Polsce, także w Zabrzu są coraz cieplejsze. Nieraz, przez kilkanaście czy kilkadziesiąt dni, temperatura utrzymuje się na poziomie ponad 30 stopni Celsjusza. Nawet jeśli mamy klimatyzację nie zawsze nadąża za ciepłem, zwłaszcza jeśli okna wychodzą na wschód lub zachód lub klimatyzator jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rolety pomogą utrzymać uciążliwe letnie słońce z dala od wnętrza domu, zmniejszając obciążenie układu chłodzenia i chroniąc wnętrze przed wyblaknięciem od słońca.

Poprawa prywatności

Rolety to gwarant bezpieczeństwa i prywatności. Ciekawscy sąsiedzi z pewnością stracą możliwość podglądania Ciebie i Twojej rodziny.. Jednym naciśnięciem przycisku możesz otwierać lub zamykać wszystkie lub niektóre rolety, co pozwala Ci zdecydować, jak widoczny jest Twój dom dla świata zewnętrznego. Nasze rolety nie tylko zapewniają wizualną prywatność, ale także tłumią dźwięk, co jest idealne, jeśli chcesz urządzić imprezę lub głośny wieczór filmowy, ale nie chcesz przeszkadzać sąsiadom.

Wysokie bezpieczeństwo

Możliwość kontrolowania widoczności wnętrza w połączeniu z opcją blokowania okien i drzwi sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem do konfiguracji bezpieczeństwa w domu. Jeśli ktoś nie może zajrzeć do twojego domu, nie może „sprawować” ani oceniać wnętrza, przez co twój dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Zmniejsz koszty ubezpieczenia

Jeśli firma ubezpieczeniowa postrzega Twój dom jako mniej ryzykowny, często możesz zamienić to na niższe koszty ubezpieczenia. Dzięki różnorodnym funkcjom bezpieczeństwa i ochrony przed burzami naszych rolet, możesz przedstawić swoją firmę ubezpieczeniową mocne argumenty i skorzystać z niższych kosztów rachunków ubezpieczeniowych.

Zwiększ wartość domu

Nasze rolety są instalowane zgodnie z unikalnymi wymiarami i układem Twojego domu w Zabrzu. W tym momencie chodzi przede wszystkim o kolor, kształt, model, materiał. Te wszystkie cechy będą docelowo wpływały nie tylko na rodzaj funkcjonalności, jakie mają spełniać rolety, ale także fakt, że staną się one ciekawym efektownym dodatkiem w Twoim domu.

FAQ

Jak czyścić rolety zewnętrzne?

Twoje rolety są wspaniałym dodatkiem do Twojego domu, ale mogą wymagać czyszczenia od czasu do czasu. Może być konieczne wyczyszczenie powierzchni rolet w celu usunięcia pajęczyn, śladów wodnych i kurzu.

Aby móc wyczyścić okiennice, będziesz potrzebować:
Miękka tkanina
Gąbka
Małe wiadro z ciepłą wodą
Płyn do mycia naczyń
Miękka szczoteczka
Miękka tkanina
Wąż ogrodowy

Czy rolety zewnętrzne tłumią hałas?

Wykazano, że idealnie dopasowana roleta minimalizuje dochodzący hałas nawet o 80%.
Rolety mogą złagodzić poziom stresu, a także zapewnić prywatność i kontrolę światła. Z dodatkową korzyścią w postaci redukcji szumów. Dzięki roletom możesz cieszyć się ciszą i spokojem.
Struktura Twojego domu musi być odpowiednio uszczelniona, aby zagwarantować jej skuteczność. Szczeliny powietrzne mogą poważnie wpłynąć na skuteczność tłumienia hałasu rolet. Dlatego tak ważne jest, aby montaż okiennic wykonał rzetelny i doświadczony fachowiec. W Roletprof gwarantujemy, że nasi eksperci wykonają fantastyczną robotę, instalując Twoje rolety.

Największe korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych:

Prywatność i ochrona

Kontroluj widoczność wnętrza swojego domu za naciśnięciem jednego przycisku.

Ochrona przed ciepłem

Eliminuje promieniowanie UV, chroniąc wnętrze i nasze oczy.

Niższe rachunki za energię

Lepsza regulacja temperatury w pomieszczeniu oznacza mniejsze wydatki na rachunki za energię.

Łatwe sterowanie

Nie będziesz musiał zmagać się z otwieraniem lub zamykaniem ręcznym. Dostarczamy systemy zdalnej regulacji rolet.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dopasujemy rolety do unikalnych wymiarów Twojego domu.

Opcje kolorystyczne

Wiele opcji kolorystycznych powoduje, że możemy dostosować rolety do aranżacji domu i otoczenia.