Rolety zewnętrzne Mikołów
produkcja | montaż | serwis

Nasza usługa montażu rolet w Mikołowie to świetny sposób na zabezpieczenie swojego domu lub firmy. Roletprof jest firmą, która w sposób indywidualny podchodzi do każdego zlecenia. To powoduje, że komplesowa usługa pomiaru, produkcji i montażu rolet zewnętrznych jest skrojona pod Twoje potrzeby. Zadowolenie Klientów to podstawa, tak więc kazdą sugestię i radę bierzemy pod uwagę, dzięki czemu dostarczamy produkty, ktrych potrzebujesz

Nasze zabezpieczenia oparte na roletach doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach w Mikołowie, ale także w obiektach przemysłowych, obiektach logistycznych i hurtowniach, obiektach handlowych i rekreacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych i wszystkich typach budynków sektora publicznego.

Rolety zewnętrzne mają jedną bardzo pożądaną przez Klientów cechę. Estetycznie dopełniają każdy budynek, bowiem spory wybór kolorów i modeli zadowoli nawet bardzo wymagających Klientów. Już dziś zaufaj Roletprof i ciesz się pięknymi roletami zewnętrznymi.

Już dziś zadzwoń lub napisz i skorzystaj z opcji darmowej wyceny rolet dla Twojego domu czy firmy.

Co daje montaż rolet zewnętrznych w Mikołowie?

Nasze rolety w Mikołowie to bardzo szeroki zakres zalet zarówno dla domów mieszkalnych jak i budynków komercyjnych. Nasze rolety są idealne w każdej sytuacji, czy to w lecie, kiedy chcemy ograniczyć przedostawanie się promieni słonecznych do wewnątrz domu, czy w zimie, kiedy chcemy ograniczyc przepływ ciepła na zewnątrz. Ponadto stanowią świetną ochronę przed zabrudzeniem okien w niepogodę, wzrokiem ciekawskich gapiów i oczywiście włamywaczy.

Naszym klientom z okolic Mikołowa oferujemy produkcję i montaż rolet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi instalatorzy posiadają umiejętności i wiedzę potrzebne do świadczenia profesjonalnych i skutecznych usług instalacyjnych. Skupiamy się na dobru Klienta. Doradzamy i instalujemy rolety na wymiar zarówno w prywatnych domach jak i firmach. Nasza działalność polega przede wszystkim na idealnym dopasowaniu rolet do budynku tak, by estetyka i funkcjonalność szły w parze.

Nasze rolety zewnętrzne Mikołów są montowane na zewnątrz domu lub firmy i można nimi łatwo sterować od wewnątrz. Zamknij rolety, aby zablokować ciepło i światło, odstraszyć intruzów i wyciszyć dźwięk. Dzięki naszej gamie opcji możesz nawet ustawić je w pozycji „wentylacji”, aby uzyskać delikatny efekt oświetlenia i lepszą wentylację.

Rolety można montować nad oknami, drzwiami balkonowymi lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezpieczna izolowana bariera. Możesz utrzymać regulację temperatury i sztywność. Rolety zewnętrzne mogą pomóc chronić Twój dom w Mikołowie, jednocześnie czyniąc go bardziej energooszczędnym.

Izolacja w połączeniu z przestrzenią „martwego powietrza” między roletą a szkłem tworzy barierę, która skutecznie łagodzi ciepło, zimno, dźwięk i światło.

Oto największe alety montażu rolet zewnętrznych:

  • Oszczędzaj na rachunkach za energię
  • Zadbaj o chłód w swoim domu
    Chroń swój dom przed burzami
  • Zmniejsz odbijanie światła w jasnych pokojach

Od pomiaru do montażu w Mikołowie – Roletprof

Rolety zewnętrzne produkowane w naszej firmie to gwarant wysokiej jakości. M.in. dlatego, że będziemy z Tobą zarówno podczas wyboru koloru i modelu, następnie dokładnego pomiaru, jak i produkcji i montażu. Nasi specjaliści są pomocni i chętnie rozmawiają z Toba na każdym etapie realizacji zlecenia. Jeśli mieszkasz w okolicach Mikołowa i jesteś zainteresowany roletami dla Twojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami już dziś.

Radzenie sobie z upałami

Lata w Polsce, także w Mikołowie są coraz cieplejsze. Nieraz, przez kilkanaście czy kilkadziesiąt dni, temperatura utrzymuje się na poziomie ponad 30 stopni Celsjusza. Nawet jeśli mamy klimatyzację nie zawsze nadąża za ciepłem, zwłaszcza jeśli okna wychodzą na wschód lub zachód lub klimatyzator jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rolety pomogą utrzymać uciążliwe letnie słońce z dala od wnętrza domu, zmniejszając obciążenie układu chłodzenia i chroniąc wnętrze przed wyblaknięciem od słońca.

Poprawa prywatności

Bezpieczeństwo i prywatność to cechy, które są gównym powodem, dla którego mieszkańcy wybierają właśnie rolety.. Jednym naciśnięciem przycisku możesz otwierać lub zamykać wszystkie lub niektóre rolety, co pozwala Ci zdecydować, jak widoczny jest Twój dom dla świata zewnętrznego. Nasze rolety nie tylko zapewniają wizualną prywatność, ale także tłumią dźwięk, co jest idealne, jeśli chcesz urządzić imprezę lub głośny wieczór filmowy, ale nie chcesz przeszkadzać sąsiadom.

Wysokie bezpieczeństwo

Możliwość kontrolowania widoczności wnętrza w połączeniu z opcją blokowania okien i drzwi sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem do konfiguracji bezpieczeństwa w domu. Jeśli ktoś nie może zajrzeć do twojego domu, nie może „sprawować” ani oceniać wnętrza, przez co twój dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Zmniejsz koszty ubezpieczenia

Jeśli firma ubezpieczeniowa postrzega Twój dom jako mniej ryzykowny, często możesz zamienić to na niższe koszty ubezpieczenia. Dzięki różnorodnym funkcjom bezpieczeństwa i ochrony przed burzami naszych rolet, możesz przedstawić swoją firmę ubezpieczeniową mocne argumenty i skorzystać z niższych kosztów rachunków ubezpieczeniowych.

Zwiększ wartość domu

Nasze rolety są instalowane zgodnie z unikalnymi wymiarami i układem Twojego domu w Mikołowie. Chodzi tutaj zarówno o kolorystykę, konkretny model, kształt, a także materiał, z którego rolety zostaną wykonane. Chętnie doradzamy i pomagamy w tym, aby rolety nie tylko stały się funkcjonalne, ale także idealnie wpasowały się w klimat i były estetycznym dodatkiem w Twoim domu,

FAQ

Czy wszystkie rolety są obsługiwane z wnętrza domu?

Tak, wszystkie rolety ręczne i elektryczne są obsługiwane z wnętrza domu, co pomoże zwiększyć bezpieczeństwo, jednak w razie potrzeby dostępnych jest więcej opcji.

Czy rolety redukują hałas z zewnątrz?

Rolety mogą pomóc zredukować hałas w pomieszczeniu, w którym roleta jest zainstalowana, nawet o 50%, pamiętając, że rolety nie są dźwiękoszczelne, dźwięk może przedostawać się przez dach, pod drzwiami i przez inne okna.

Czy mogę zmienić kolor rolet?

Tak, możesz, ale nie jest to łatwe rozwiązanie, przesłona musiałaby zostać usunięta i zabrana do lakiernika proszkowego. 
W przypadku zmiany koloru skrzynki i prowadnicy lub zmiany pancerza konieczne będzie wykonanie całego nowego pancerza, gdyż lameli rolety nie można malować proszkowo 
.

Największe korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych:

Prywatność i ochrona

Kontroluj widoczność wnętrza swojego domu za naciśnięciem jednego przycisku.

Ochrona przed ciepłem

Eliminuje promieniowanie UV, chroniąc wnętrze i nasze oczy.

Niższe rachunki za energię

Lepsza regulacja temperatury w pomieszczeniu oznacza mniejsze wydatki na rachunki za energię.

Łatwe sterowanie

Nie będziesz musiał zmagać się z otwieraniem lub zamykaniem ręcznym. Dostarczamy systemy zdalnej regulacji rolet.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dopasujemy rolety do unikalnych wymiarów Twojego domu.

Opcje kolorystyczne

Wiele opcji kolorystycznych powoduje, że możemy dostosować rolety do aranżacji domu i otoczenia.