Żaluzje fasadowe Śląsk
produkcja | montaż

Nasze żaluzje fasadowe zapewniają kontrolę światła i ochronę cieplną, jednocześnie redukując szkodliwe i nieprzyjemne efekty cieplarniane, a ponadto nadają się do utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniu bez potrzeby stosowania klimatyzacji. Są idealne zarówno do środowisk komercyjnych i domowych.

Żaluzje fasadowe zatrzymują większość światła słonecznego i zapobiegają przegrzaniu pomieszczenia oraz blaknięciu znajdujących się w nim urządzeń. Stwarzają również korzystne warunki optyczne. Poza tym żaluzje elewacyjne zmieniają wygląd elewacji, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter. Są łatwe w montażu, lekkie i mają atrakcyjny wygląd.

W nowoczesnym budownictwie często powstaje wiele obiektów z dużymi przeszklonymi powierzchniami. Tworząc duże okna projektanci myślą jak uzyskać jak najwięcej światła ale jednocześnie powstaje problem jak uchronić się przed jego nadmiarem w upalne dni – oto rozwiązanie.

Przewagą żaluzji fasadowych jest możliwość swobodnego regulowania ilości wpadającego do wnętrza światła.

Co daje montaż żaluzji fasadowych w Twoim domu lub firmie na Śląsku?

Żaluzje fasadowe to nowoczesny, elegancki produkt montowany na zewnątrz elewacji budynku. Lekka i prosta konstrukcja doskonale sprawdzi się w nowoczesnych obiektach architektonicznych. Żaluzje fasadowe chronią wnętrze budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także poprawiają wygląd zewnętrzny budynku. Montowane na dużych elewacjach pełnią funkcję izolatora, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu oraz pomaga klimatyzacji działać bez jej obciążania.

Żaluzje fasadowe to można powiedzieć nowoczesna forma rolet zewnętrznych. Montuje się je na elewacji budynku w celu ochrony przed światłem słonecznym. Nadają się nie tylko do sklepów i budynków firmowych, ale także do domów jednorodzinnych, gdzie zaczynają być bardzo powszechne.

Żaluzje fasadowe posiadają bardzo prostą konstrukcję oraz szeroką paletę kolorystyczną, dzięki czemu dopasowują się do tendencji współczesnego budownictwa. W przeciwieństwie do rolet wykonane są ze stali nierdzewnej, można nimi zasłonić duże powierzchnie, co jest świetnym rozwiązaniem dla nowoczesnego budownictwa.

Największe korzyści z zamontowania żaluzji fasadowych:

Ochrona przed słońcem

Największą zaletą żaluzji fasadowych w porównaniu z innymi produktami przeciwsłonecznymi – zwłaszcza roletami – jest ich konstrukcja, która pozwala na montaż rolet na dużych powierzchniach.

Komfort codziennego użytkowania

Lamelki można opuszczać i podnosić za pomocą silnika elektrycznego, dzięki czemu uzyskasz odpowiednią ilość światła w pomieszczeniu o każdej porze dnia.

Trwała konstrukcja

Skrzynki żaluzji fasadowych wykonane są z anodowanego aluminium, dzięki czemu znacznie zwiększa się ich żywotność.