Rolety zewnętrzne Sosnowiec
produkcja | montaż | serwis

Nasza usługa montażu rolet w Sosnowcu to świetny sposób na zabezpieczenie swojego domu lub firmy. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dlatego też ostateczny produkt, który przedstawiamy jest idealnie skrojony pod Wasze potrzeby. Nasze rolety zewnętrzne to dokładny pomiar, produkcja, a na koniec montaż przez specjalistów Roletprof.

Nasze zabezpieczenia oparte na roletach doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach w Sosnowcu, ale także w obiektach przemysłowych, obiektach logistycznych i hurtowniach, obiektach handlowych i rekreacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych i wszystkich typach budynków sektora publicznego.

Estetyka rozwiązań, które proponbujemy sprawia, że rolety zewnętrzne nie tylko spełnią swoje podstawowe funkcje, jak ograniczenie światła przedostającego się do Twojego domu, ale także będą świetnym dodatkiem, nadającym nowego blasku w Twoim domu.

Już dziś zadzwoń lub napisz i skorzystaj z opcji darmowej wyceny rolet dla Twojego domu czy firmy.

Co daje montaż rolet zewnętrznych w Sosnowcu?

Nasze rolety w Sosnowcu to bardzo szeroki zakres zalet zarówno dla domów mieszkalnych jak i budynków komercyjnych. Rolety zewnętrzne dostarczane i montowane przez naszą firmę są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, niezależnie od tego czy potrzebujesz ich w celu ograniczenia promieni słonecznych, ochrony okien przed zabrudzeniami, dostarczenia prywatności czy ochrony przed włamywaczami.

Naszym klientom z okolic Sosnowca oferujemy produkcję i montaż rolet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi instalatorzy posiadają umiejętności i wiedzę potrzebne do świadczenia profesjonalnych i skutecznych usług instalacyjnych. Jesteśmy niezależnym producentem i dostawcą rolet zarównie dla osób prywatnych: w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i dla firm, sklepów restauracji, a nawet biurowców czy instytucji publicznych. Nieważne, czy Twoje zlecenie dotyczy jednej rolety w jednym oknie, czy całego dużego budynku, w taki sam sposób podchodzimy do realizacji zlecenia, bo Klienci i ich zadowolenie to fundament dziaalności naszej firmy.

Nasze rolety zewnętrzne Sosnowiec są montowane na zewnątrz domu lub firmy i można nimi łatwo sterować od wewnątrz. Zamknij rolety, aby zablokować ciepło i światło, odstraszyć intruzów i wyciszyć dźwięk. Dzięki naszej gamie opcji możesz nawet ustawić je w pozycji „wentylacji”, aby uzyskać delikatny efekt oświetlenia i lepszą wentylację.

Rolety można montować nad oknami, drzwiami balkonowymi lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezpieczna izolowana bariera. Możesz utrzymać regulację temperatury i sztywność. Rolety zewnętrzne mogą pomóc chronić Twój dom w Sosnowcu, jednocześnie czyniąc go bardziej energooszczędnym.

Izolacja w połączeniu z przestrzenią „martwego powietrza” między roletą a szkłem tworzy barierę, która skutecznie łagodzi ciepło, zimno, dźwięk i światło.

Oto największe alety montażu rolet zewnętrznych:

  • Oszczędzaj na rachunkach za energię
  • Zadbaj o chłód w swoim domu
    Chroń swój dom przed burzami
  • Zmniejsz odbijanie światła w jasnych pokojach

Od pomiaru do montażu w Sosnowcu – Roletprof

Roletprof jest firmą, z któą współpracujesz na każdym etapie zamówienia. Najpierw doradzamy i wybieramy model oraz kolor rolet, następnie dokonumejmy dokładnych pomiarów, zajmujemy się produkcją, a na końcu montujemy produkt końcowy. To gwarancja tego, że rolety zewnętrzne będą w pełni pokrywały się z Twoimi oczekiwaniami.Jeśli mieszkasz w okolicach Sosnowca i jesteś zainteresowany roletami dla Twojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami już dziś.

Radzenie sobie z upałami

Lata w Polsce, także w Sosnowcu są coraz cieplejsze. Nieraz, przez kilkanaście czy kilkadziesiąt dni, temperatura utrzymuje się na poziomie ponad 30 stopni Celsjusza. Nawet jeśli mamy klimatyzację nie zawsze nadąża za ciepłem, zwłaszcza jeśli okna wychodzą na wschód lub zachód lub klimatyzator jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rolety pomogą utrzymać uciążliwe letnie słońce z dala od wnętrza domu, zmniejszając obciążenie układu chłodzenia i chroniąc wnętrze przed wyblaknięciem od słońca.

Poprawa prywatności

Rolety to gwarant bezpieczeństwa i prywatności. Ciekawscy sąsiedzi z pewnością stracą możliwość podglądania Ciebie i Twojej rodziny.. Jednym naciśnięciem przycisku możesz otwierać lub zamykać wszystkie lub niektóre rolety, co pozwala Ci zdecydować, jak widoczny jest Twój dom dla świata zewnętrznego. Nasze rolety nie tylko zapewniają wizualną prywatność, ale także tłumią dźwięk, co jest idealne, jeśli chcesz urządzić imprezę lub głośny wieczór filmowy, ale nie chcesz przeszkadzać sąsiadom.

Wysokie bezpieczeństwo

Możliwość kontrolowania widoczności wnętrza w połączeniu z opcją blokowania okien i drzwi sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem do konfiguracji bezpieczeństwa w domu. Jeśli ktoś nie może zajrzeć do twojego domu, nie może „sprawować” ani oceniać wnętrza, przez co twój dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Zmniejsz koszty ubezpieczenia

Jeśli firma ubezpieczeniowa postrzega Twój dom jako mniej ryzykowny, często możesz zamienić to na niższe koszty ubezpieczenia. Dzięki różnorodnym funkcjom bezpieczeństwa i ochrony przed burzami naszych rolet, możesz przedstawić swoją firmę ubezpieczeniową mocne argumenty i skorzystać z niższych kosztów rachunków ubezpieczeniowych.

Zwiększ wartość domu

Nasze rolety są instalowane zgodnie z unikalnymi wymiarami i układem Twojego domu w Sosnowcu. W tym momencie chodzi przede wszystkim o kolor, kształt, model, materiał. Te wszystkie cechy będą docelowo wpływały nie tylko na rodzaj funkcjonalności, jakie mają spełniać rolety, ale także fakt, że staną się one ciekawym efektownym dodatkiem w Twoim domu.

FAQ

Co to są rolety zewnętrzne?

Rolety to proste, tradycyjne zasłony okienne, które są praktyczne, ale wyglądają fantastycznie. 
W zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć, Twoje roletymogą bezproblemowo łączyć się z wystrojem pokoju lub stanowić wspaniały akcent, stając się centralnym punktem każdej przestrzeni życiowej.

Jak czyścić rolety zewnętrzne?

Weź miękką szmatkę i łagodnym detergentem i czystą wodą delikatnie przetrzyj rolety. Użyj ruchu góra-dół, aby listwy nie były wyrównane. Opłucz okiennice czystą wodą i osusz miękką ściereczką lub irchą. Wyczyść prowadnice miękką szczoteczką, która usunie brud lub cząstki, które utkwiły w prowadnicach.

Czy Wasze rolety posiadają automatyczną regulację?

Tak, często bardziej ekonomicznie i praktyczniej jest zautomatyzować rolety niż wybrać rolety ręczne.

Największe korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych:

Prywatność i ochrona

Kontroluj widoczność wnętrza swojego domu za naciśnięciem jednego przycisku.

Ochrona przed ciepłem

Eliminuje promieniowanie UV, chroniąc wnętrze i nasze oczy.

Niższe rachunki za energię

Lepsza regulacja temperatury w pomieszczeniu oznacza mniejsze wydatki na rachunki za energię.

Łatwe sterowanie

Nie będziesz musiał zmagać się z otwieraniem lub zamykaniem ręcznym. Dostarczamy systemy zdalnej regulacji rolet.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dopasujemy rolety do unikalnych wymiarów Twojego domu.

Opcje kolorystyczne

Wiele opcji kolorystycznych powoduje, że możemy dostosować rolety do aranżacji domu i otoczenia.