Rolety zewnętrzne Śląsk
produkcja | montaż

Nasza usługa montażu rolet zewnętrznych jest dostosowana do zabezpieczania domów, a także budynków komercyjnych na terenie województwa śląskiego. Dostarczymy i zamontujemy sprawdzone i efektywne rolety zewnętrzne skrojone pod Twoje potrzeby.

Nasze zabezpieczenia oparte na roletach doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach przemysłowych, obiektach logistycznych i hurtowniach, obiektach handlowych i rekreacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych i wszystkich typach budynków sektora publicznego.

Już dziś zadzwoń lub napisz i skorzystaj z opcji darmowej wyceny rolet dla Twojego domu czy firmy.

Co daje montaż rolet zewnętrznych?

Nasze rolety zapewniają szeroki zakres korzyści dla naszych klientów w rejonie województwa śląskiego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej ochrony przed słońcem, chcesz chronić okna przed burzami i kurzem, czy po prostu chcesz, aby Twój dom był wygodniejszy, rolety zewnętrzne mogą być idealnym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czego dokładnie potrzebujesz do swojego domu, lub firmy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasze rolety zewnętrzne są montowane na zewnątrz domu lub firmy i można nimi łatwo sterować od wewnątrz. Zamknij rolety, aby zablokować ciepło i światło, odstraszyć intruzów i wyciszyć dźwięk. Dzięki naszej gamie opcji możesz nawet ustawić je w pozycji „wentylacji”, aby uzyskać delikatny efekt oświetlenia i lepszą wentylację.

Rolety można montować nad oknami, drzwiami balkonowymi lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezpieczna izolowana bariera. Możesz utrzymać regulację temperatury i sztywność. Rolety zewnętrzne mogą pomóc chronić Twój dom na Śląsku, jednocześnie czyniąc go bardziej energooszczędnym.

Izolacja w połączeniu z przestrzenią „martwego powietrza” między roletą a szkłem tworzy barierę, która skutecznie łagodzi ciepło, zimno, dźwięk i światło.

Oto największe alety montażu rolet zewnętrznych:

  • Oszczędzaj na rachunkach za energię
  • Zadbaj o chłód w swoim domu
    Chroń swój dom przed burzami
  • Zmniejsz odbijanie światła w jasnych pokojach

Rolety zewnętrzne są bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Oto kilka powodów, dla których warto je montować:

  1. Poprawiają wygląd budynku – rolety zewnętrzne mogą być estetycznym i eleganckim dodatkiem do fasady budynku.

  2. Zwiększają bezpieczeństwo – rolety zewnętrzne utrudniają włamanie do budynku, dzięki czemu pomagają chronić mienie i osoby znajdujące się w domu.

  3. Zabezpieczają przed słońcem – rolety zewnętrzne mogą skutecznie blokować szkodliwe promienie słoneczne, co pomaga ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń i zapobiega przegrzaniu budynku w upalne dni.

  4. Zwiększają prywatność – rolety zewnętrzne pozwalają zachować prywatność, gdyż utrudniają osobom z zewnątrz widok do wnętrza budynku.

  5. Zmniejszają hałas – rolety zewnętrzne mogą skutecznie tłumić hałasy dochodzące z zewnątrz, co jest szczególnie przydatne w miejscach o dużym natężeniu ruchu drogowego lub lotniczego.

Ogólnie rzecz biorąc, montaż rolet zewnętrznych może przynieść wiele korzyści zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. Dlatego warto rozważyć ich zamontowanie.

Radzenie sobie z upałami

Lata w Polsce są coraz cieplejsze. Nieraz, przez kilkanaście czy kilkadziesiąt dni, temperatura utrzymuje się na poziomie ponad 30 stopni Celsjusza. Nawet jeśli mamy  klimatyzację nie zawsze nadąża za ciepłem, zwłaszcza jeśli okna wychodzą na wschód lub zachód lub klimatyzator jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rolety pomogą utrzymać uciążliwe letnie słońce z dala od wnętrza domu, zmniejszając obciążenie układu chłodzenia i chroniąc wnętrze przed wyblaknięciem od słońca.

Poprawa prywatności

Ogrodzenia i zasłony okienne są ładne, ale żadne z nich nie zapewnia poziomu prywatności naszych rolet. Jednym naciśnięciem przycisku możesz otwierać lub zamykać wszystkie lub niektóre rolety, co pozwala Ci zdecydować, jak widoczny jest Twój dom dla świata zewnętrznego. Nasze rolety nie tylko zapewniają wizualną prywatność, ale także tłumią dźwięk, co jest idealne, jeśli chcesz urządzić imprezę lub głośny wieczór filmowy, ale nie chcesz przeszkadzać sąsiadom.

Wysokie bezpieczeństwo

Możliwość kontrolowania widoczności wnętrza w połączeniu z opcją blokowania okien i drzwi sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem do konfiguracji bezpieczeństwa w domu. Jeśli ktoś nie może zajrzeć do twojego domu, nie może „sprawować” ani oceniać wnętrza, przez co twój dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Zmniejsz koszty ubezpieczenia

Jeśli firma ubezpieczeniowa postrzega Twój dom jako mniej ryzykowny, często możesz zamienić to na niższe koszty ubezpieczenia. Dzięki różnorodnym funkcjom bezpieczeństwa i ochrony przed burzami naszych rolet, możesz przedstawić swoją firmę ubezpieczeniową mocne argumenty i skorzystać z niższych kosztów rachunków ubezpieczeniowych.

Zwiększ wartość domu

Nasze rolety są instalowane zgodnie z unikalnymi wymiarami i układem Twojego domu. Może to obejmować wszystko, od rozmiaru i kształtu po kolory i materiał. Będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć idealną konfigurację rolet, która nie tylko chroni Twój dom, ale poprawia jego estetykę i atrakcyjność.

Największe korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych:

Prywatność i ochrona

Kontroluj widoczność wnętrza swojego domu za naciśnięciem jednego przycisku.

Ochrona przed ciepłem

Eliminuje promieniowanie UV, chroniąc wnętrze i nasze oczy.

Niższe rachunki za energię

Lepsza regulacja temperatury w pomieszczeniu oznacza mniejsze wydatki na rachunki za energię.

Łatwe sterowanie

Nie będziesz musiał zmagać się z otwieraniem lub zamykaniem ręcznym. Dostarczamy systemy zdalnej regulacji rolet.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dopasujemy rolety do unikalnych wymiarów Twojego domu.

Opcje kolorystyczne

Wiele opcji kolorystycznych powoduje, że możemy dostosować rolety do aranżacji domu i otoczenia.