Rolety zewnętrzne Piekary Śląskie
produkcja | montaż | serwis

Nasza usługa montażu rolet w Piekarach Śląskich to świetny sposób na zabezpieczenie swojego domu lub firmy. Jedną z naszych głównych zalet jest fakt, iż nasze rolety będą idealnie dopasowane do Twojego budynku. Przyjedziemy na pomiar, następnie przechodzimy do procesu produkcji i na koniec precyzyjnego montażu Twoich rolet zewnętrznych, co powoduje, że produkt będzie idealnie wpasowany w Twoje potrzeby

Nasze zabezpieczenia oparte na roletach doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach w Piekarach Śląskich, ale także w obiektach przemysłowych, obiektach logistycznych i hurtowniach, obiektach handlowych i rekreacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych i wszystkich typach budynków sektora publicznego.

Rolety zewnętrzne to estetyczny dodatek do Twojego domu, który oczywiście przede wszystkim spełnia swoje podstawowe funkcje jak ograniczenie światła, zatrzymywanie ciepła i ochronę zewnętrzną. Spory wybór modeli i kolorów z pewnością zadowoli nawet tych wymagających.

Już dziś zadzwoń lub napisz i skorzystaj z opcji darmowej wyceny rolet dla Twojego domu czy firmy.

Co daje montaż rolet zewnętrznych w Piekarach Śląskich?

Nasze rolety w Piekarach Śląskich to bardzo szeroki zakres zalet zarówno dla domów mieszkalnych jak i budynków komercyjnych. Rolety zewnętrzne dostarczane przez Roletprof spełniają szereg funkcji. Są zarówno przydatne w słoneczne dni, kiedy chcemy zaciemnić pomieszczenie, ale także zimą, bo mogą pomóc zatrzymać ciepło wewnątrz domu. Ponadto chroni nas przed zakurzeniem okien, a także gapiami i włamywaczami.

Naszym klientom z okolic Piekar Śląskich oferujemy produkcję i montaż rolet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi instalatorzy posiadają umiejętności i wiedzę potrzebne do świadczenia profesjonalnych i skutecznych usług instalacyjnych. Roletprof wyróżnia się na tle konkurencji, bowiem realizujemy zlecenia zarówno w domach mieszkalnych – jednorodzinnych czy wielorodzinnych, a także coraz cześciej dla firm. Niezależnie od tego czy zlecenie jest małe czy duże, z takim samym zaangażowaniem i skrupulatnością podchodzimy do każdego z nich.

Nasze rolety zewnętrzne Piekary Śląskie są montowane na zewnątrz domu lub firmy i można nimi łatwo sterować od wewnątrz. Zamknij rolety, aby zablokować ciepło i światło, odstraszyć intruzów i wyciszyć dźwięk. Dzięki naszej gamie opcji możesz nawet ustawić je w pozycji „wentylacji”, aby uzyskać delikatny efekt oświetlenia i lepszą wentylację.

Rolety można montować nad oknami, drzwiami balkonowymi lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezpieczna izolowana bariera. Możesz utrzymać regulację temperatury i sztywność. Rolety zewnętrzne mogą pomóc chronić Twój dom w Piekarach Śląskich, jednocześnie czyniąc go bardziej energooszczędnym.

Izolacja w połączeniu z przestrzenią „martwego powietrza” między roletą a szkłem tworzy barierę, która skutecznie łagodzi ciepło, zimno, dźwięk i światło.

Oto największe alety montażu rolet zewnętrznych:

  • Oszczędzaj na rachunkach za energię
  • Zadbaj o chłód w swoim domu
    Chroń swój dom przed burzami
  • Zmniejsz odbijanie światła w jasnych pokojach

Od pomiaru do montażu w Piekarach Śląskich – Roletprof

Gwarancja zadowolenia Klienta bierze się także z faktu, że nasi specjaliści są z Tobą na każdym etapie realizacji zlecenia. Od wyboru konkretnej kolorystyki czy modelu, przez pomiar, produkcję rolet i ich montaż. Wiesz, na jakim etapie jesteśmy i wiesz, że w końcowym rozrachunku produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania. Jeśli mieszkasz w okolicach Piekar Śląskich i jesteś zainteresowany roletami dla Twojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami już dziś.

Radzenie sobie z upałami

Lata w Polsce, także w Piekarach Śląskich są coraz cieplejsze. Nieraz, przez kilkanaście czy kilkadziesiąt dni, temperatura utrzymuje się na poziomie ponad 30 stopni Celsjusza. Nawet jeśli mamy klimatyzację nie zawsze nadąża za ciepłem, zwłaszcza jeśli okna wychodzą na wschód lub zachód lub klimatyzator jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rolety pomogą utrzymać uciążliwe letnie słońce z dala od wnętrza domu, zmniejszając obciążenie układu chłodzenia i chroniąc wnętrze przed wyblaknięciem od słońca.

Poprawa prywatności

Wiele osób mówi, że firanki czy zasłony spełniają swoje zadanie w ich domu. Jednak rolety to gwarant pełnej prywatności, a także bezpieczeństwa, więc ich wybó jest oczywisty.. Jednym naciśnięciem przycisku możesz otwierać lub zamykać wszystkie lub niektóre rolety, co pozwala Ci zdecydować, jak widoczny jest Twój dom dla świata zewnętrznego. Nasze rolety nie tylko zapewniają wizualną prywatność, ale także tłumią dźwięk, co jest idealne, jeśli chcesz urządzić imprezę lub głośny wieczór filmowy, ale nie chcesz przeszkadzać sąsiadom.

Wysokie bezpieczeństwo

Możliwość kontrolowania widoczności wnętrza w połączeniu z opcją blokowania okien i drzwi sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem do konfiguracji bezpieczeństwa w domu. Jeśli ktoś nie może zajrzeć do twojego domu, nie może „sprawować” ani oceniać wnętrza, przez co twój dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Zmniejsz koszty ubezpieczenia

Jeśli firma ubezpieczeniowa postrzega Twój dom jako mniej ryzykowny, często możesz zamienić to na niższe koszty ubezpieczenia. Dzięki różnorodnym funkcjom bezpieczeństwa i ochrony przed burzami naszych rolet, możesz przedstawić swoją firmę ubezpieczeniową mocne argumenty i skorzystać z niższych kosztów rachunków ubezpieczeniowych.

Zwiększ wartość domu

Nasze rolety są instalowane zgodnie z unikalnymi wymiarami i układem Twojego domu w Piekarach Śląskich. W Roletprof współpracujesz ze specjalistami, którzy dzięki doświadczeniu pomogą wybrać Ci idealny model, kolor, kształt czy materiał. Dbamy o to, by nasze rolety nie tylko spełniały szereg funkcji, dla których zostały stworzone, ale także aby estetyka sprawiła, że będą ciekawym dodatkiem do Twojego domu.

FAQ

Nie mam żadnego rodzaju rolety i chciałbym ją zamontować, ale nie chcę wykonywać prac murarskich. Co proponujecie?

roletprof oferuje wytrzymałe rolety przeznaczone do montażu na zewnątrz, odporne na niepogodę i przystosowane do wszystkich rodzajów elewacji. Nie można również zapomnieć o rolecie mini, która jest idealnym rozwiązaniem do okien bez skrzynki rolety, zawsze wykonana z wysokiej jakości materiałów, jej obsługa może być ręczna za pomocą paska lub automatyczna z silnikiem elektrycznym.

Czy mogę zmienić roletę ręczną na automatczną?

Tak, bo jedynie oś, wokół której się obraca, zostaje zastąpiona osią z wbudowanym silnikiem.

Co daje mi posiadanie rolet zewnętrznych z napędem?

Zapewnia szereg korzyści w życiu domowym, takich jak:
– Oszczędność energii: dzięki systemowi automatyki domowej rolety będą uruchamiane automatycznie z uwzględnieniem naturalnego światła.
– Jakość życia: unikniesz wysiłku związanego z podnoszeniem żaluzji o znacznej wadze przez samo przekręcenie włącznika.

Największe korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych:

Prywatność i ochrona

Kontroluj widoczność wnętrza swojego domu za naciśnięciem jednego przycisku.

Ochrona przed ciepłem

Eliminuje promieniowanie UV, chroniąc wnętrze i nasze oczy.

Niższe rachunki za energię

Lepsza regulacja temperatury w pomieszczeniu oznacza mniejsze wydatki na rachunki za energię.

Łatwe sterowanie

Nie będziesz musiał zmagać się z otwieraniem lub zamykaniem ręcznym. Dostarczamy systemy zdalnej regulacji rolet.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dopasujemy rolety do unikalnych wymiarów Twojego domu.

Opcje kolorystyczne

Wiele opcji kolorystycznych powoduje, że możemy dostosować rolety do aranżacji domu i otoczenia.