Rolety zewnętrzne Katowice
produkcja | montaż | serwis

Nasza usługa montażu rolet w Katowicach to świetny sposób na zabezpieczenie swojego domu lub firmy. Indywidualne podejście do każdego montażu pozwala nam przedstawiać Wam produkty dokładnie takie, jakich potrzebujecie. Dostarczymy i zamontujemy sprawdzone i efektywne rolety okienne zewnętrzne skrojone pod Twoje potrzeby. Kompleksowa usługa pomiaru, produkcji i montażu zapewnia Cię, że do zadania podejdziemy z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Nasze zabezpieczenia oparte na roletach doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach w Katowicach, ale także w obiektach przemysłowych, obiektach logistycznych i hurtowniach, obiektach handlowych i rekreacyjnych, szkołach, uczelniach wyższych i wszystkich typach budynków sektora publicznego. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych systemów rolet zewnętrznych.

Ich estetyczny wygląd oznacza również, że są one naturalnie włączone do projektu Twojej nieruchomości. Duży wybór kolorów i modeli zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Ich zadowolenie to priorytet dla naszej firmy. Wybierz Roletprof i ciesz się estetycznymi i funkcjonalnymi roletami zewnętrznymi w Katowicach już dziś.

Już dziś zadzwoń lub napisz i skorzystaj z opcji darmowej wyceny rolet dla Twojego domu czy firmy. Zapewniemy dostarczenie rolet zewnętrznych montowanych przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Co daje montaż rolet zewnętrznych w Katowicach?

Nasze rolety w Katowicach to bardzo szeroki zakres zalet zarówno dla domów mieszkalnych jak i budynków komercyjnych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej ochrony przed słońcem, chcesz chronić okna przed burzami i kurzem, czy po prostu chcesz, aby Twój dom był wygodniejszy, rolety zewnętrzne mogą być idealnym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czego dokładnie potrzebujesz do swojego domu, lub firmy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Realizujemy rolety zarówno do mniejszych budynków, jak i tych większych. Przy zakupie rolet zewnętrznych w Roletprof masz pewność, że będą idealnie wpasowane w Twój dom.

Naszym klientom z okolic Katowic oferujemy produkcję i montaż zenętrznych rolet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi instalatorzy posiadają umiejętności i wiedzę potrzebne do świadczenia profesjonalnych i skutecznych usług instalacyjnych. Możemy zainstalować rolety zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, a także udzielimy porad i wskazówek dotyczących najlepszego rodzaju drzwi roletowych do wyboru. Prowadząc przez lata montaż rolet dla wielu klientów, wypracowaliśmy sobie dobrze znaną reputację dzięki świadczonej przez nas usłudze.

Nasze rolety zewnętrzne  Katowice są montowane na zewnątrz domu lub firmy i można nimi łatwo sterować od wewnątrz. Zamknij rolety, aby zablokować ciepło i światło, odstraszyć intruzów i wyciszyć dźwięk. Dzięki naszej gamie opcji możesz nawet ustawić je w pozycji „wentylacji”, aby uzyskać delikatny efekt oświetlenia i lepszą wentylację.

Rolety można montować nad oknami, drzwiami balkonowymi lub wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezpieczna izolowana bariera. Możesz utrzymać regulację temperatury i sztywność. Rolety zewnętrzne mogą pomóc chronić Twój dom w Katowicach, jednocześnie czyniąc go bardziej energooszczędnym.

Izolacja w połączeniu z przestrzenią „martwego powietrza” między roletą a szkłem tworzy barierę, która skutecznie łagodzi ciepło, zimno, dźwięk i światło.

Oto największe alety montażu rolet zewnętrznych:

  • Oszczędzaj na rachunkach za energię
  • Zadbaj o chłód w swoim domu
    Chroń swój dom przed burzami
  • Zmniejsz odbijanie światła w jasnych pokojach

Od pomiaru do montażu w Katowicach – Roletprof

Oferujemy szeroki wybór rolet zarówno do domów, jak i do obiektów komercyjnych. Nasz zespół instalatorów będzie ściśle z Tobą współpracował od pomiaru do instalacji i montażu, aby upewnić się, że wszystkie Twoje wymagania zostaną spełnione. Jeśli mieszkasz w okolicach Katowic i jesteś zainteresowany roletami dla Twojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami już dziś. Montaż rolet zewnętrznych przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Dzięki temu, że kompleksowo zajmujemy się Państwa zleceniem, nie ma ryzyka nieoczekiwanych sytuacji, do których może dojść, jeśli zewnętrzni instalatorzy otrzymują produkt i nie brali udziału w jego produkcji ani wstępnych pomiarach.

Radzenie sobie z upałami

Lata w Polsce, także w Katowicach są coraz cieplejsze. Nieraz, przez kilkanaście czy kilkadziesiąt dni, temperatura utrzymuje się na poziomie ponad 30 stopni Celsjusza. Nawet jeśli mamy  klimatyzację nie zawsze nadąża za ciepłem, zwłaszcza jeśli okna wychodzą na wschód lub zachód lub klimatyzator jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Rolety pomogą utrzymać uciążliwe letnie słońce z dala od wnętrza domu, zmniejszając obciążenie układu chłodzenia i chroniąc wnętrze przed wyblaknięciem od słońca.

Poprawa prywatności

Ogrodzenia i zasłony okienne są ładne, ale żadne z nich nie zapewnia poziomu prywatności naszych rolet. Jednym naciśnięciem przycisku możesz otwierać lub zamykać wszystkie lub niektóre rolety, co pozwala Ci zdecydować, jak widoczny jest Twój dom dla świata zewnętrznego. Nasze rolety nie tylko zapewniają wizualną prywatność, ale także tłumią dźwięk, co jest idealne, jeśli chcesz urządzić imprezę lub głośny wieczór filmowy, ale nie chcesz przeszkadzać sąsiadom.

Wysokie bezpieczeństwo

Możliwość kontrolowania widoczności wnętrza w połączeniu z opcją blokowania okien i drzwi sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem do konfiguracji bezpieczeństwa w domu. Jeśli ktoś nie może zajrzeć do twojego domu, nie może „sprawować” ani oceniać wnętrza, przez co twój dom staje się mniej atrakcyjnym celem dla złodziei.

Zmniejsz koszty ubezpieczenia

Jeśli firma ubezpieczeniowa postrzega Twój dom jako mniej ryzykowny, często możesz zamienić to na niższe koszty ubezpieczenia. Dzięki różnorodnym funkcjom bezpieczeństwa i ochrony przed burzami naszych rolet, możesz przedstawić swoją firmę ubezpieczeniową mocne argumenty i skorzystać z niższych kosztów rachunków ubezpieczeniowych.

Zwiększ wartość domu

Nasze rolety są instalowane zgodnie z unikalnymi wymiarami i układem Twojego domu w Katowicach. Może to obejmować wszystko, od rozmiaru i kształtu po kolory i materiał. Będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć idealną konfigurację rolet, która nie tylko chroni Twój dom, ale poprawia jego estetykę i atrakcyjność.

FAQ

Czy rolety będą montowane na zewnątrz budynku?

Rolety są instalowane na zewnątrz, ale są sterowane od wewnątrz. Czasami, być może ze względu na ograniczenia lub okoliczności, można je zainstalować wewnątrz.  Niemniej ich podstawowa funkcja oznacza, że są montowane na zewnątrz budynków.

Czy Wasze rolety powodują zatrzymywanie ciepła?

Rolety będą zatrzymywać około 90% zysków ciepła przez okna. Sztuką jest mieć coś na zewnątrz zapobiegającego przenikaniu ciepła przez szkło, a rolety są pod tym względem rewelacyjne.

Czy rolety zewnętrzne gwarantują bezpieczeństwo?

Największym atutem rolet jest ich skuteczność odstraszająca przed włamaniem. Stanowią również silną barierę fizyczną. Czas i hałas powstający przy próbie włamania do rolety to bardzo duży czynnik odstraszający.

Jaka jest przewaga rolet nad innymi zabezpieczeniami np. kratami?

Rolety:
są łatwo otwierane do wyjścia w przypadku pożaru
umożliwiają swobodny dostęp do okien w celu umycia szyby
są bardziej atrakcyjne i dyskretne w domu
bardziej wszechstronne, ponieważ kontrolujesz ich użycie
zapewniają izolację od upału latem i zimna zimą
zapewniają prywatność

Największe korzyści z zamontowania rolet zewnętrznych:

Prywatność i ochrona

Kontroluj widoczność wnętrza swojego domu za naciśnięciem jednego przycisku.

Ochrona przed ciepłem

Eliminuje promieniowanie UV, chroniąc wnętrze i nasze oczy.

Niższe rachunki za energię

Lepsza regulacja temperatury w pomieszczeniu oznacza mniejsze wydatki na rachunki za energię.

Łatwe sterowanie

Nie będziesz musiał zmagać się z otwieraniem lub zamykaniem ręcznym. Dostarczamy systemy zdalnej regulacji rolet.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Dopasujemy rolety do unikalnych wymiarów Twojego domu.

Opcje kolorystyczne

Wiele opcji kolorystycznych powoduje, że możemy dostosować rolety do aranżacji domu i otoczenia.