Bramy garażowe rolowane Jastrzębie Zdrój
produkcja | montaż | serwis

Bramy garażowe rolowane to świetne rozwiązanie dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, które gwarantują oszczędność miejsca w sytuacjach, kiedy sam garaż ma ograniczoną przestrzeń. Zapewniają również fantastyczną ochronę garażu, działając w sposób bardzo podobny do rolet antywłamaniowych, które na co dzień możemy zobaczyć w wielu witrynach sklepów.

Brama garażowa rolowana otwiera się, zwijając się pionowo wokół siebie nad bramą, co ma tę główną zaletę, że nie wymaga miejsca przed garażem niezbędnego do otwarcia bramy. W praktyce oznacza to, że możesz zaparkować samochód na podjeździe w odległości kilku cm od bramy garażowej i nadal mieć możliwość jej otwierania i zamykania.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej bramy garażowej do zamontowania w Jastrzębiu-Zdroju, czy istniejącej bramy garażowej do naprawy lub modernizacji, nasz zespół ekspertów udzieli Ci wszelkich porad, których potrzebujesz, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wszystkie nasze bramy garażowe są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne i posiadają certyfikaty zgodności z najwyższymi europejskimi normami bezpieczeństwa.

Co daje montaż bramy rolowanej w Jastrzębiu-Zdroju?

Roleta garażowa to rodzaj bramy garażowej składającej się z wielu poziomych listew, które są ze sobą połączone zawiasowo. Drzwi otwierają się pionowo do góry i toczą się wokół siebie nad drzwiami, a po zamknięciu rozwijają się i przesuwają pionowo w dół. Bramy garażowe roletowe są idealne do garaży każdej wielkości, ponieważ są szyte na miarę. Chociaż istnieje możliwość obsługi ręcznej, dla wygody bramy garażowe typu roleta są najczęściej sterowane elektronicznie.

Popularność bram rolowanych wzrosła w Polsce i w Jastrzębiu-Zdroju ze względu na ich zgrabny, oszczędzający miejsce projekt i łatwość integracji z automatycznym napędem.

Nasze bramy garażowe są dostępne w wielu kolorach. Bez względu na to, jakiego stylu lub wykończenia szukasz, mamy duży wybór bram garażowych do wyboru. Jeśli potrzebujesz rolowanej bramy garażowej w Jastrzębiu-Zdroju Roletprof to wybór oczywisty.

Rolowane bramy garażowe są niezwykle elastyczne i wszechstronne i mogą być produkowane w niemal każdym rozmiarze i kolorze. Ze względu na pionowy charakter otwierania bramy rolowanej, może być montowana w garażach o ograniczonej przestrzeni stropowej lub za garażami o nietypowej architekturze, jak łuki, bardzo wysoki sufit lub tam, gdzie inne konstrukcje blokowałyby przejazd innym bramom garażowym, które muszą otwierać się na zewnątrz.

Dostarczamy szeroką gamę kolorów bram rolowanych, aby dopasować je do stylu Twojego domu.

Elektryczne bramy rolowane Jastrzębie-Zdrój

Oferujemy zarówno ręczne, jak i automatyczne bramy garażowe, a nasz zespół udzieli porad i wskazówek dotyczących najlepszego wyboru; w zależności od potrzeb i budżetu jakim dysponujesz. Coraz częściej Kliencu z Jastrzębia-Zdroju decydują się jednak na bramy elektryczne.

Silniki, które dostarczamy do naszych bram garażowych z napędem elektrycznym, mają więcej niż wystarczającą moc do płynnego i cichego podnoszenia bramy, a po zainstalowaniu przez naszych wyspecjalizowanych techników będą działać niezawodnie przez wiele lat. Udowodniono, że elementy sterujące i napędzane napędy działają w każdych warunkach pogodowych przez lata użytkowania, ponieważ korzystamy wyłącznie z usług producentów, którzy przestrzegają najwyższych standardów kontroli jakości.

Bezpieczeństwo i niezawodność są dla nas najważniejsze, dlatego nasze rolety elektryczne wyposażone są w liczne czujniki i zabezpieczenia, które zatrzymują bramę w przypadku napotkania przeszkody i umożliwiają łatwą obsługę ręczną bramy w sytuacji awaryjnej. Uruchamianie i zatrzymywanie naszych automatycznych bram garażowych jest zaprojektowane tak, aby było miękkie i ciche, co pomaga chronić mechanizm i bramę.

Rolety sterowane elektrycznie są również najbezpieczniejsze, ponieważ można je wyposażyć w dodatkowe metody przytrzymywania kurtyny, gdy są całkowicie zamknięte.

Nasze bramy rolowane zapewniają dobrą izolację w Twoim garażu w Jastrzębiu-Zdroju

Nasze izolowane bramy rolowane zapewniają ochronę przed warunkami pogodowymi i dodatkową wytrzymałość. Zapewniają lepszą izolację termiczną i wytrzymałość, dzięki czemu roleta jest zarówno bardzo bezpieczna, jak i zmniejsza utratę ciepła.

Najbardziej kompaktowy styl garażu, brama roletowa toczy się w górę wokół beczki nad drzwiami, wykorzystując najmniejszą ilość miejsca w garażu i praktycznie nie wymaga prześwitu od sufitu (około 205 mm). Bramy rolowane są eleganckie i czyste oraz maksymalizują przestrzeń użytkową, którą masz przed garażem i wewnątrz niego, pozwoli również zachować sufit garażu wolny do wykorzystania jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Wszystkie montowane przez nas bramy rolowane są testowane pod kątem wytrzymałości w rzeczywistych warunkach, aby zapewnić najwyższą niezawodność.

Największe korzyści z zamontowania bram rolowanych:

Ochrona

Bramy rolowane pełnią funkcję rolet przeciwwłamaniowych.

Automatyczne sterowanie

Możesz sterować otwieraniem i zamykaniem bramy zdalnie.

Dopasowanie niestandardowe

Jeden rozmiar nie pasuje we wszystkich miejscach. Dopasujemy bramę do unikalnych wymiarów Twojego garażu.